15 Травня, 2025 0 Comments 1 category
Відповідь чи рішення1. C = 2 мкФ = 2 * 10^-6 Ф. U = 20 В.23-May-2022
C = Ємність (Ф). E = 200*200* (0,2 / 1000000) / 2; E = 0,004. Відповідь: Енергія конденсатора = 0,004 Дж.
Щоб обчислити значення заряду зазначеного конденсатора скористаємося формулою: q = C * U. Значення змінних: С – ємність зазначеного конденсатора (С = 500 мкФ = 500 * 10-6 Ф); U – Напруга на джерелі струму (U = 20 В).
Напруга між обкладинками конденсатора визначимо із формули для розрахунку його електроємності: С = q/U, звідки U = q/C. Обчислення: U = 0,2/10-2 = 20 В.
Category: Українцям