Скільки цементу в 10 літровому відрі?

0 Comments

Знаючи середню густину цементу в 1 кубі (1300 кг/м3), легко порахувати: 1300×12 = 15600. Відповідь проста: 15,6 кг цементу в одному відрі. Якщо для замірів компонента використовувати 10-літрове відро, то розрахунки будуть такими: 1300×10 = 13000 = 13 кг цементу.Saf. 7, 1441 AH

При цьому його густина, залежно від “свіжості”, перебуває в межах від 1 100 кг/м3 до 1 600 кг/м3. Тому для спрощення розрахунків приймають допущення, що в об’ємі 1 м3 (1000 літрів) міститься 1 300 кг речовини. Відповідно 1300/1000=1,3 кг цементу в 1 літрі.

Щоб спростити розрахунки, насипну густину цементу приймають усереднено-приблизно такою, що дорівнює 1300 кг/м3, тобто в стандартному паперовому мішку вагою 50 кг об’єм матеріалу становитиме 42 літри.

Для того щоб спростити обчислення, візьмемо за основу, що в одному кубі цементу , тобто в 1000 літрів, міститься 1300 кг цементу . Виходить, що цемент у мішку 50 кг займає об’єм, що дорівнює 50:1,3=38,5 літра.

Related Posts