14 Травня, 2025 0 Comments 1 category
N (H2O) = ν · NA; N (H2O) = 55,6 моль · 6,02 · 1023 моль–1 = 334,7·1023 = 3,35·1025.
Відповідь: кількість речовини води одно 0,045 моль; кількість молекул одно 2,709 * 10'22 молекул.
55,56 моль Відповідь: В 1 кг води знаходиться 55,56 моль речовини.
Відповідь чи рішення1. N = N_A * nu (N – кількість молекул, N_A – постійна Авогадро, nu – кількість речовини, N_A = 6.02*10^23). nu = V/V_m (V – об'єм, V_m – молярний об'єм, за нормальних умов V_m = 22.4 л/моль). 1 см^3 = 10^(-3) л.
Category: Українцям