15 Травня, 2025 0 Comments 1 category
m (H2S) = n * M = 3 моль * 34 г/моль = 102 г. Значить, маса 3 моль сірководню дорівнює 102 грами. Відповідь: m (H2S) = 102 р.Aug 7, 2022
34,1 г/мольСіроводень / Молярна маса
4.48 л M(молярна маса) ми знаходимо за допомогою таблиці Менделєєва, складаючи атомні маси атомів, що містяться в молекулі. Відповідь: Об `єм 6.8 грам сірководню дорівнює 4.48 л.
Отже, кількість речовини у 224 літрах дорівнюватиме: N H2S = 224 / 22,4 = 10 моль; Визначимо молярну масу речовини.
Category: Українцям