15 Травня, 2025 0 Comments 1 category
Яку відстань проїде транспортний засіб за одну секунду за швидкості руху близько 70 км/год? Приблизно 10 м.
S = 72 * 2 1/4 = 72 * 9/4 = 162 (км) – проїде автомобіль за 2 1/4 год.
25 м Виходячи з цього, середній час реакції водія приймається рівним. 1 секунді. Тому при виборі безпечної дистанції для руху зі швидкістю близько 90 км/годину водієві важливо пам'ятати, що за 1 секунду ТС переміщається на відстань приблизно 25 м-коду.
Перекладемо хвилини на секунди: 1 хвилина = 60 секунд. Виконаємо поділ 1000 м на 60 секунд, отримаємо результат 16,66, але швидкість 60 км/год, вказана у питанні, приблизна, тому правильно звучатиме: приблизно 16 м/с проїде транспортний засіб за швидкості близько 60 км/год.
Category: Українцям